Konkursy Podróże z dziećmi Wszystkie kategorie

KONKURS – Przedłużamy wakacje!

2 października 2011

 

Podczas naszych wakacji w Anglii, odpoczęliśmy i dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy. Maja nauczyła nas też – bardzo lubianej przez angielskie dzieci – wyliczanki, której znajomość bardzo przydaje się w brytyjskiej szkole:)

httpv://www.youtube.com/watch?v=-fadCAHjN-s

Żadnego związanego z Henrykiem VIII czy z Tudorami miejsca, nie odwiedziliśmy, ale z poprzedniego pobytu polecam Hever Castle, rodzinną siedzibę Anny Boleyn, z pięknym ogrodem i labiryntami (w tym jednym wodnym, pełnym tryskających pułapek).

Wyliczanka przypomniała mi o pierwszych w moim życiu puzzlach. Tak naprawdę dostali je kiedyś w prezencie moi rodzice, a wyciągane z szafy i układane były z pewnym respektem, należnym w komunistycznej rzeczywistości, rzeczom przywożonym „z zachodu”.

Teraz miały w końcu okazję ułożyć je moje córki, co przy 400 elementach zabrało im trochę czasu, ale utrwaliło wyliczankową wiedzę o żonach Henryka VIII i było okazją do porozmawiania o ich losach.

Sześć żon Henryka VIII - puzzle

Cały czas wspominamy też jeszcze miłe wakacyjne chwile, przeglądając zdjęcia. Powstały też klockowe budowle zainspirowane Londynem….

Big Ben

…i praca plastyczna z muszelek zebranych na plaży w Boscombe….

Obrazek z muszelek

Jestem pewna, że i Wy wciąż wspominacie swoje wakacyjne wyprawy. Dlatego postanowiliśmy ogłosić konkurs na pracę plastyczną lub budowlę z klocków, inspirowaną miejscami gdzie wypoczywaliście.

 

ZASADY KONKURSU:

 

1. W konkursie mogą wziąć udział klienci sklepu Pikinini, którzy choć raz, do dnia zakończenia konkursu, dokonali zakupu na stronie Pikinini.pl

 

2. W konkursie mogą wziąć udział również bloggerzy, którzy oprócz przesłania zdjęcia pracy konkursowej, zamieszczą na swoim blogu informację o konkursie wraz z naszym banerem (wyślemy na maila).

 

3. Czekamy na dziecięce prace plastyczne w dowolnej technice lub budowle z klocków, inspirowane wakacyjnymi wyprawami. Mile widziany będzie krótki opis rodzica dołączony do zdjęcia.

 

4. Konkurs trwa od 3 – 22 października 2011 r.

 

5. Nagrody dla klientów sklepu Pikinini:

 

Drewniana kolejka z torem rozłożonym wśród znanych zabytków

Lupa z pojemnikiem

książka „Z notatnika młodego podróżnika. Pojazdy i nie tylko”

 

6. Nagrody dla bloggerów:

 

Małe drewniane klocki MIASTECZKO

Gra memo „Uczymy ekologii”

książka „Z notatnika młodego podróżnika. Pojazdy i nie tylko”

 

7. Zdjęcia prac prosimy przesyłać na adres: pikinini@pikinini.pl

Konkurs

/

Podobne Wpisy

Komentarze

Odpowiedz